Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

„Žiburiečiai“ ir sportavo, ir domėjosi mūsų gyventojų užimtumu

2018 lapkričio 30

Mūsų globos namuose tradiciškai vyko draugiškos sporto varžybos tarp Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos moksleivių ir mūsų gyventojų stalo teniso, smiginio ir šaškių rungtyse.

Šios varžybos buvo skirtos Tolerancijos dienai paminėti. Smagios ir azartiškos buvo varžybos, žaidėjų jėgos buvo apylygės, todėl nugalėjo draugystė.

„Žiburiečius“ sudomino mūsų globos namų užimtumo centre eksponuojamos gyventojų darbų parodėles. Užimtumo specialistas Jonas Grunda papasakojo ir praktiškai parodė, kaip „gimsta“ portretai,  gipso skulptūrėlės ir keramikos gaminiai. Menininkas pasiūlė moksleiviams surengti mūsų užimtumo centre parodą, tema: „Kokius įspūdžius patyrėte lankydamiesi pas mus“.

Vaikai gyventojams dovanų atvežė saldumynų ir jų rankomis sukurtus atvirukus su linkėjimais. Visi drauge šnekučiavosi valgydami pyragą ir gurkšnodami arbatą.

Pas mus lankėsi „Žiburiečiai“