Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

Visagino socialinės globos namai – draugiški aplinkai

2017 kovo 20

Kovo 20 d. globos namuose minėjome Žemės dieną. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.

Ryte su Visagino mezgėjų klubo „Nuo siūlo iki meno“ narėmis Rita ir Marina iš siūlų gaminome paukštelius. Vienam paukšteliui pagaminti reikėjo trijų skirtingos spalvos siūlų. Vyniojome juos ant kartono, vėliau kirpome, rišome, klijavome snapelį ir akutes. Šis darbas gyventojams suteikė daug pozityvo, jų veidai tiesiog švytėjo.

Po pietų susirinkome į renginį „Mes – Žemės gyventojai“. Gyventojai sužinojo apie Žemės dienos minėjome prasmę. Žemės dienos metu kiekvienas turėtume pagalvoti apie mūsų planetos problemas ir savo kasdienę. Mūsų maži ir, atrodytų, nežymūs darbai – popieriaus ir elektros taupymas, langų ir durų sandarumas, vandens čiaupų užsukimas padeda tausoti medienos išteklius ir elektrą, šilumą ir vandenį, kuriems pagaminti ar išgauti reikia daug energijos. O juk jai pagaminti naudojami nuolat senkantys Žemės ištekliai. Naudojant šiuos išteklius teršiamas oras, didinamas kenksmingų dujų išmetimas į atmosferą, dėl ko šiltėja mūsų planetos klimatas, pradeda tirpti ledynai amžino įšalo zonose.

Po Aleksandro ir Pranutės atliktų dainų, suvaidinome mini spektakliuką „Juodoji tetulė“, Renginio pabaigoje drauge sudainavome Hiperbolės  „Himną Žemei“ https://www.youtube.com/watch?v=FsXXY7rblGE, iškėlėme Žemės vėliavą ir inkilus paukščiams. Mūsų globos namai – draugiški aplinkai.

Žemės diena – mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. Tą galime atlikti kiekvienas savo kieme, mūsų namų aplinkoje. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi. Kiekvieną dieną.