Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

Velykų dovana – draugystė

2018 balandžio 13

Graži draugystė per Atvelykį užsimezgė tarp Rimšės kaimo seklyčios ir mūsų globos namų. Kaip ir pridera, per velykines šventes, vieni kitus aplankėme.
Pirmiausiai, buvome pakviesti į Rimšės kaimo seklyčią parodyti savo programą renginyje „Rid rid margutis“.  Prisirinko daug žiūrovų, visus su Atvelykiu sveikino Rimšės seniūnė Tatjana Jarutienė.
Seklyčios moterų ansamblis, vadovaujamas Ramunės Prakapavičienės,  ne tik dainavo velykines lalavimo, sūpuoklines dainas, paaiškindamos jų reikšmę, bet ir čiulbėjo įvairiais paukštelių balsais, uždavinėjo mįsles ir kvietė visus šokti.

Na, o mūsų liaudiškos muzikos kapela „Verpstė“ taip pat kvietė visus pakilnoti kojas bei paklausyti kaimiškų vaizdelių apie pupą ir pypkę, kuriuos suvaidino mūsų artistai Pranutė ir Viktoras. Išsiskirstėme pakilios nuotaikos ir sulaukę puikios naujienos, kad Rimšės saviveiklininkės neužilgo aplankys mūsų globos namus. Juk tokią puikią programą turi pamatyti visi mūsų  globos namų gyventojai.  Kaip tarė, taip ir padarė: sulaukėme svečių, kurios mums grojo ir fleita, ir kanklėmis, vedė bendrus ratelius. Tikras pavasaris! 

Velykų dovana – draugystė