Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

Stalo teniso čempionate – mes pirmieji!

2018 gruodžio 10

Gruodžio 7 d. mūsų gyventojai dalyvavo Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto 2018 m. stalo teniso čempionate Vidiškiuose (Ukmergės r.) ir po sunkios bei įtemptos kovos, laimėjo 1 vietą. Sveikiname nugalėtojus ir jų trenerį, socialinį darbuotoją Ričardą Stuglį.

Varžybos įvyko Vidiškių pagrindinės mokyklos sporto salėje ir jas tradiciškai organizavo Jasiuliškių socialinės globos namai, o pagrindinis entuziastas  – šių namų direktorius Vilnius Petrauskas ir teisėjavo, ir rezultatus skaičiavo, ir apdovanojimus įteikinėjo.

 
Šio čempionato tikslas – sudominti sutrikusio intelekto asmenis stalo tenisu, kaip priemone, stiprinančią sveikatą bei kaip sporto šaka. Be to, siekta propaguoti stalo tenisą kolektyvuose, kaip užimtumo priemonę bei varžybų būdų išsiaiškinti pajėgiausias komandas, žaidėjus. Varžybose dalyvavo  socialinių globos namų komandos, o teisėjavo Vidiškių pagrindinės mokyklos moksleiviai. Pagal taisykles, kiekvieną komandą sudarė trys atstovai (1 moteris ir 2 vyrai).

Stalo teniso čempionate – pirmieji!