Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

„Šiandien pas mus – Pyragų diena…“

2018 lapkričio 06

Mūsų globos namų gyventojai ir darbuotojai jau penktą kartą dalyvauja TV3 inicijuotoje akcijoje “Pyragų diena”.

Aktų salėje tvyrojo smagi nuotaika, o ant bendro stalo kvepėjo kepti naminiai pyragai. Įvairiausių receptų pyragus kepė darbuotojai kartu su gyventojais.

Gerą nuotaiką  dar labiau sušildė gražios mintys apie gerumą, dainos apie draugystę. Visi sudainavome mūsų globos namų himną, kurio žodžiuose simboliškai minima ir  “Pyragų diena”.

Gyventojai ir darbuotojai aukojo “Išsipildymo akcijai” pinigėlius ir vaišinosi vieni kitų iškeptais pyragais. Prie akcijos prisidėjo ir Grupinio gyvenimo namai. Viso paaukojome 260 Eur ir 28 ct.

Šie pinigai jau pervesti į  „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą ir bus skirti likimo nuskriaustiems ir itin sunkiomis ar retomis ligomis sergantiems vaikams, kuriems medikai jau nesuteikia daug vilčių pasveikti ar net išgyventi, ir kuriems tik akcijos metu surinktų lėšų dėka pavyksta gauti reikalingą gydymą, vaistus ar specialią medicininę įrangą.

„Pyragų diena“ 2018