Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

„Saldžių prisiminimų“ eglutė garsina mūsų globos namus

2017 sausio 06

Mūsų gyventoja Pranutė ypatinga. Ji visada linksma, draugiška ir labai mėgsta viską, kas blizga. Penkis metus ji rinko saldainių popieriukus, iš kurių ant siūlo vėrė ilgą girliandą. Šiemet  girlianda tapo „saldžių prisiminimų“ Kalėdine eglute.

Prieš šv. Kalėdas mus aplankęs Visagino parapijos klebonas Vidmantas Rudokas, pastebėjo darbščiosios Pranutės eglutę ir pasiūlė ją parodyti visaginiečiams Visagino šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčioje. Susidomėimas buvo didžiulis – visi norėjo fotografuotis prie jos.

Vėliau Pranute ir jos eglute susidomėjo „Sugardo“ televizija: paruošė gražų reportažą, kurį transliavo ir Pirmasis Baltijos kanalas.

Mes manome, kad ši eglute gali papildyti ir Lietuvos rekordų knygą. O ją padėti auginti  galite ir jūs. Neišmeskite, rinkite popierėlius nuo saldainių ir atneškite mums į globos namus. Kitais metais eglė bus dar didesnė! Ir gamta bus švaresnė ir drauge pasidžiaugsime.

Žiūrėkite video įrašą nuo 16 min. 14 sek.
https://www.youtube.com/watch?v=pcc1FOVxlxM