Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

Per Velykas buvo daug šypsenų ir džiaugsmo!

2017 balandžio 18

Velykų dieną mūsų globos namuose lankėsi tikra Velykų bobutė ir Zuikis. Žaidėme komandinius žaidimus, piešėme, šokome, ridenome margučius.

Pavalgę šventinius pusryčius ir su draugais „sumušę“ kiaušinius, susirinkome į salę, kur mus pasitiko Velykų bobutė. Ji guodėsi, kad tiek daug švenčių išvakarėse dirbo: kepė pyragus, dažė kiaušinius, valė namus, kad užmigo… O kai ryte pirmieji gaidžiai pažadino, ji pamatė, kad nebėra pyragų, kiaušinių ir Velykų. Pasiskundė bobutė visiems, kad iš jos Velykas pavogė. Bet čia atstriksėjo Zuikis su krepšiu ir pranešė, kad rado Velykas, su visomis gėrybėmis.

Tada Velykų bobutė visus gyventojus ir darbuotojus pasveikino su Šv. Velykomis, palinkėjo sveikatos, laimės ir margo gyvenimo. O darbuotojoms padovanojo iškeptą pyragą – „Velykų bobą“.

Prasidėjo linksmybės: kiškis organizavo kiaušinių spalvinimo ir burbulų pūtimo konkursą, kitas linksmas estafetes. Skambėjo liaudiška ir estradinė muzika, sukosi šokėjai. Na, o kokios Velykos be kiaušinių ridenimo? Laimėjo draugystė. Buvo daug šypsenų ir džiaugsmo!