Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

maitinimas

      Gyventojui garantuojamas tinkamas maistas ir maitinimas, atsižvelgiant į jo sveikatos būklę bei poreikius. Siekiant. kad pats gyventojas taptų sveiko, jo poreikius ir įpročius atitinkančio maitinimo bendraautorius.
     Pagal poreikį ir esant medikų rekomendacijoms organizuojama racionali, speciali ir dietinė mityba. Paros maisto racione suteikiamas reikiamą kiekį energetinių verčių bei reikiamą kaloringumą turintis maitinimas.
      Sudaromi kasdieniai, planiniai – savaitiniai valgiaraščiai. Sudaroma galimybė susipažinti su valgiaraščiais, kasdien iškabinant juos stende prie valgyklos. Gyventojams suteikiama galimybė susipažinti su savaitės ir dienos meniu, pateikti pageidavimus dėl maisto patiekalų asortimento ir pasirinkti pageidaujamą maistą iš kelių patiekalų.
        Maitinimas organizuojamas 4 kartus per dieną. Gyventojai maitinami bendroje valgykloje.
        Gyventojams su sunkia negalia organizuojamas maitinimas kambariuose.
        Esant būtinumui teikiama individuali, diskretiška pagalba gyventojui valgant.
      Gyventojui, atsižvelgiant į jo savarankiškumo lygį ir pageidavimus, sudarytos sąlygos pasigaminti sau maistą šiam tikslui skirtose virtuvėlėse ir bet kuriuo metu išgerti šiltos kavos ar arbatos.