Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

Mūsų liaudiškos muzikos kapela „Verpstė“ pripažinta „Artistiškiausia“

2017 birželio 19

Birželio 16 d. mūsų globos namų liaudiškos muzikos kapela „Verpstė“ dalyvavo Jotainių socialinės globos namų organizuotoje  liaudiškos muzikos šventėje „Grok, armonika“. Šventė subūrė 10 kolektyvų  iš įvairių Lietuvos socialinės globos įstaigų.

Šventė vyko nuostabioje Zavišų dvaro teritorijoje, kurioje ir  įsikūrę šventės šeimininkai – Jotainių socialinės globos namai. Mus pasitiko didingi medžiai, gėlių skverai, žuvingi tvenkiniai ir svetingi organizatoriai. Traukėme burtus – kelinti gi grosime? Mums pasisekė – pirmieji.

Šventė prasidėjo direktoriaus Kęstučio Mikalausko ir meno vadovės atliekama daina „Lino gyvenimas“.

Šventę savo apsilankymu pagerbė daug svečių: LR Seimo nariai Algirdas Butkevičius ir Antanas Baura, Panevėžio rajono savivaldybės, įstaigų vadovai, kiti garbūs svečiai.

Mūsų kapela atliko dvi liaudies dainas – „Ri dig do“ ir „Ėjo senis lauko arti“. Pastarojoje šauniai suvaidino senis ir boba – Viktoras ir Pranutė, kurie vertinimo komisiją paskatino vieningai mums skirti „Artistiškiausios kapelos nominaciją“.

Paklausę nuostabaus Irenos Ulvydaitės koncerto, užkirtę košės, pasišokę diskotekoje, laimingi ir su daina grįžome namo. Dar vienas įspūdis –  šventės organizatoriai dalyvius nufotografavo „iš aukštai“ su dronu.

Dėkojame Jotainių socialinės globos namų kolektyvui ne tik už nuostabią šventę, bet ir už, kad sugedus mūsų mašinai, buvome jų transportu parvežti  iki pat Visagino.