Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

Mūsų komanda „Traukinys“ pasiekė tikslą

2019 gegužės 20

Mūsų globos namai jau ketvirtą kartą organizavo protų kovų žaidimą „EUROPROTAI“, kuriame dalyvavo aštuonios komandos iš Lietuvos socialinės globos namų. Šįkart „savos sienos mums padėjo“ – Visagino socialinių globos namų komanda „Traukinys“ laimėjo nominaciją „Europrotai 2019“.

Minint Europos dieną Visagine, Visagino socialinės globos namai ir „Visagino Europe Direct informacijos centras organizavo protų kovų žaidimą „Europrotai 2019“, kurio tema: „Šį kartą aš balsuosiu Europos Parlamento rinkimuose“.

Šia tema visoms komandos buvo užduoti ir namų darbai. Taigi į sceną su nuotaikingomis programomis kilo socialinių globos namų komandos: Aknystos „Mozaika“,Jasiuliškių „Laisvė“,  Prūdiškių „Mes prūdiškiečiai“, Strūnos „Strūnos išminčiai“, Utenos „Galvočiukai“, Skemų „Galvočiai“, Zarasų „Narsuoliai“ ir Visagino „Traukinys“. Visos komandos parodė savo išmonę ir kūrybingumą, kas susilaukė garsių ovacijų ir daug juoko.

Smagi nuotaika visus lydėjo tik atvykus į Visagino kultūros centro „Draugystės“ salę. Čia žaidimo dalyvius pasitiko ne tik saksofonistas Tomas Kochanka, bet ir  klounai: linksmuolė Ievutė Llina Latyševa) ir paslaptingasis Jose (Jose Manuel Graca). Pastarieji negailėjo pokštų viso renginio metu, o Jose net „tapo“ muzikinio turo klausimu: “Kokia kalba šneka Jose?“

Sveikinimo žodžius tarė mūsų globos namų direktorė Visa Meškėnienė, Visagino savivaldybės tarybos narė Olga Kolesnikova ir Visagino savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėja Jolita Zabulytė. Smagu salėje tarp sirgalių buvo matyti Visagino grupinio gyvenimo namų, Visagino socialinių paslaugų ir „Visagino vilties“ atstovus.

Žaidime „Europrotai“ buvo 5 teminiai tura po 5 klausimus, kurie buvo susiję su Europa: institucijomis, gamta, geografija, sportu ir muzika. Kiekvienai dalyvavusiai komandai buvo skirta nominacija. Visų komandų laukė proginiai tortai, organizatorių ir rėmėjų dovanos.

Norime padėkoti renginį parėmusiems: Ignalinos kredito unijai ir reklamos įmonei „Stamp line“.

Mes – EUROPROTAI 2019