Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

Mūsų globos namus saugos „Angelas sargas“

2017 liepos 21

Globos namų Užimtumo centre atidaryta profesionalaus menininko ignaliniečio Jono Grundos darbų paroda „Vilties mozaika“. Tai savotiškas įvykis, nes profesionalaus menininko darbų paroda mūsų globos namuose eksponuojama pirmą kartą. Užimtumo centro erdves papuošė medžio dirbiniai, skulptūros, tapybos ir piešimo darbai.

Parodos atidarymo metu menininkas papasakojo apie savo kūrybinį kelią, padrąsino gyventojus kurti, nes tai suteikia stiprybės ir laimės. Menininkas padovanojo angelo skulptūrą, kuri, kaip tikime, saugos ir globos mūsų namus. Nuoširdžius padėkos žodžius nuo globos namų bendruomenės išsakė direktoriaus pavaduotoja Vida Meškėnienė.

Savo kūryboje Jonas Grunda remiasi amžinosiomis vertybėmis: meile, grožiu, pagarba, džiaugsmu, atjauta. Jo kūriniuose gausu krikščioniškų simbolių, citatų. Skulptorius apmąsto gyvenimo reiškinius, juos išanalizuodamas per asmeninę patirtį.

„Gyvename skubos pasaulyje, kuriame bėgama nuo tikrovės, todėl vienas iš sunkiausiai pasiekiamų dalykų – harmonija su gamta ir aplinka“ – teigė J. Grunda. Jis tiki, kad svarbu neprieštarauti gamtos ir Dievo suteiktai žmogaus prigimčiai, įgimtomis duotybėmis.

Jono Grundos kūrybiniai pėdsakai džiugina ir Ignalinos miesto gyventojus, ir atvykstančius svečius. Ignalinos centrinėje Laisvės aikštėje sukurtas fontanas, skulptūra „Turistas“. Atvykstančius į Ignaliną pasitinka sukurti mediniai pavadinimai, Aukštaitijos nacionaliniame parke  – skulptūras „Stipruolis“, skulptūrų ansamblis  Antalksnės kaime.  J. Grundos pagaminti mediniai baldai, medžio paveikslai, suvenyrai atsidūrė  įvairių  Lietuvos miestų erdvėse. Ignalinos mieste menininkas įkūrė privačią dailės galeriją „Skaptukas“, kurioje vyksta užsiėmimai visiems norintiems kurti.

Visagino socialinės globos namų Užimtumo centre paroda veiks iki rugsėjo17 d.

Parodos atidarymo akimirkos http://vsgn.lt/musu-globos-namu…s-angelas-sargas/