Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

Mes irgi norime „Būti matomi“

2018 lapkričio 12

Šiandien pas mus globos namuose vyko socialinė saugaus eismo akcija „Būk matomas“, kurią mums padovanojo Daugiavaikių šeimų asociacija „Mes“. Atšvaitų naudojimo tvarką ir naujai įsigaliojusias kelių eismo taisykles pėstiesiems pristatė Visagino policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Oksana Rožkova.

Visi su nekantrumu laukėme iš Vilniau atvykstančių akcijos „Būk matomas“ organizatorių Jurgitos ir Mindaugo Pocių, kurie atsivežė specialų atšvaitų presavimo aparatą. Gyventojai galėjo išsirinkti jiems patinkantį atšvaito paveikslėlį: Vytį, angeliuką, širdelę ir kt. Visi išsirikiavo į eilę ir laukė, kad jų striukė, kepurė ar neįgaliojo vežimėlis bus pažymėtas saugiu, tamsoje žibančiu ženklu.

Kaip pasakojo pati idėjos autorė, šešių vaikų mama Jurgita, šios akcijos idėja gimė iš liūdnos patirties, kai ji tamsoje vos neužvažiavo ant savo mažamečio sūnaus. „Šios akcijos tikslas – skatinti žmones dėvėti atšvaitus, šviesti juos saugaus eismo temomis, atkreipti dėmesį į “nematomų žmonių” problemą tamsoje“,  – siekdama akcija „Būk matomas“ apatšvaituoti kuo daugiau pėsčiųjų, kalbėjo Jurgita.

Akcijos metu globos namuose ant drabužių buvo užlipdyta daugiau nei 150 atšvaitų. Akcijoje dalyvavo ir Visagino grupinio gyvenimo namų gyventojai. Džiugu, kad mus aplankė ir akcija pasinaudojo Visagino miesto gyventojai. Mes pasijautėme „matomi“ ir kelyje, ir visuomenėje.

Už labdaringą akciją organizatoriams buvo įteikta padėka, gerumo angelo skulptūrėlė ir gyventojo Gytauto išaugintas alijošius.

Akcija „Būk matomas“ lankėsi mūsų globos namuose