Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

Lankėmės neįgaliųjų dienos paminėjimo šventėje ,,Dainuok, širdie, gyvenimą“

2018 gruodžio 07

Mūsų globos namų gyventojai gruodžio 4 d. lankėsi Vilniuje, Tarptautinėje neįgaliųjų dienos paminėjimo šventėje ,,Dainuok, širdie, gyvenimą“. Iškilminga šventė vyko Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Teatro bendruomenė, negalią turintiems žmonėms, jų artimiesiems, socialiniams darbuotojams ir kitiems renginyje dalyvavusiems žmonėms, dovanojo nuostabią Johano Štrauso operetę ,,Vienos kraujas“.

Šią šventę jau 24 – ąjį kartą neįgaliesiems surengė Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos   kartu su Lietuvos muzikų rėmimo fondu ir bendrija ,,Atgaiva“. Renginys, kurio globėja yra Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė, skirtas ir Lietuvos 100-mečiui paminėti.

„Tai ne tik dovana neįgaliųjų bendruomenei bet ir socialinė – kultūrinė misija, kurios tikslas yra atkreipti dėmesį į neįgalų žmogų,  jo problemas bei ir jų sprendimus.“, – sakė mūsų gyventojus į renginį lydėjusi Visagino socialinės globos namų direktoriaus pavaduotoja Loreta Grigaliūnienė.

Sveikinimo žodį renginyje tarė Europos Parlamento narė V. Blinkevičiūte, Seimo pirmininkas V. Pranckietis, Socialinės apsaugos ir darbo ministras L. Kukuraitis, Vilniaus savivaldybės meras R. Šimašius.

Tai didžiulė dovana neįgaliesiems iš 59 – ių Lietuvos rajonų. Mūsų gyventojams ši išvyka –  tai galimybė  susitikti bendraminčiais, pasidžiaugti drauge ir pamatyti profesionalius operos atlikėjus, prisiliesti prie kalėdinio stebuklo laukimo.

Lankėmės neįgaliųjų dienos paminėjimo šventėje ,,Dainuok, širdie, gyvenimą“