Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

Ir avietes sodinome, ir jaučiais važinėjomės

2017 balandžio 11

Šiandien pilna įspūdžių diena. Lankėmės sodyboje Kiškių k. (Ignalinos r.,). Šeimininkai mums padovanojo ir leido patiems išsikasti aviečių daigų. Juos mes pasodinome šalia globos namų ir lauksime skanaus uogų derliaus.
Gyventojai su smalsumo dairėsi po Svajūnės ir Rimo sodybą. Įėjus į tvartą, juos pasitiko didžiulis 20 – ies metų amžiaus jautis ir du draugiški žirgai.

Jau kvepėjo pavasariu. Lauke kaleno gandrai, čireno vieversiai. Šeimininkė mus pavaišino karšta aviečių arbata.

Atsisveikinę su svetingais šeimininkais, važiavome į kitą sodybą, kur šeimininkas Petras pavėžino mus jaučiais. O jaučiai, ne bet kokie – grynaveisliai – Lietuvos šėmieji. Padėkoję už nuostabią pramogą, vingiuotais Aukštaitijos nacionalinio parko keliais nuvykome į Linkmenis, kur įsikūręs Limino medelynas.

Čia tikras botanikos sodas. O svetingasis šeimininkas Edgūnas mūsų globos namams padovanojo du dekoratyvinius spygliuočius, kurie papuoš mūsų globos namų aplinką aplinką. Mūsų globos namai – draugiški aplinkai.