Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

Mūsų gyventojų portretai Zarasuose

2018 gruodžio 10

Gruodžio 8 d. Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Adventui skirtas renginys „Ten, kur TU“, kuriame buvo pristatyta ir mūsų globos namų gyventojų portretų paroda „Mes – Jūsų visuomenės nariai“.

Renginys prasidėjo nuostabiu koncertu. Aktorius, režisierius, dainų bei giesmių autorius ir atlikėjas Arnoldas Jalianiauskas kartu su Kauno styginiu kvartetu nukėlė visus į susimąstymo, gyvenimo prasmės, Dievo šlovinimo oazę.

Po arbatos pertraukėlės pristatėme mūsų gyventojų portretų parodą, kuri keliauja po Lietuvą ir viešina žmonių su negali nūdieną, keičia visuomenės požiūrį į juos. Darbų autorius ir mūsų užimtumo specialistas Jonas Grunda papasakojo, kaip kūrybiškai ieško bendravimo ir užimtumo formų su neįgaliaisiais.

Advento renginyje dalyvavo mūsų globos namų ir grupinio gyvenimo namų gyventojai, darbuotojai. Gyventojus atlydėjusi direktorė Vida Meškėnienė pasidžiaugė vis labiau susidomėjimo sulaukiančia ir socializacijos prasmę įgyjančia paroda, ir, kaip dėkingumo ženklą,  bibliotekos vedėjai Danutei Karlienei įteikė angelo skulptūrėlę. Malonu, kad parodą aplankė ir Zarasų socialinės globos namų gyventojai, kuriuos lydėjo direktorė Daiva Dūdėnienė.

Grupinio gyvenimo namuose gyvenanti Irutė papasakojo, kaip Jonas ją paišė, kokia ji panaši portrete, pasidžiaugė pagerėjusia gyvenimo kokybe gyvenant šalia Visagino miesto bendruomenės.

Zarasuose eksponuojama mūsų gyventojų portretų paroda „Mes – jūsų visuomenės nariai“