Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

Giminių šventė – didžiulė dovana visiems

2019 rugpjūčio 13

Kai Visagino miestas šventė miesto gimtadienį, pas mus vyko „Giminių šventė“. Tai nuostabi proga gyventojams vienu metu sulaukti daug giminių, artimųjų, pasidžiaugti vieni kitais.

Renginio pradžioje visus susirinkusius pasveikino direktorė Vida Meškėnienė. Ji pasidžiaugė, kad globos namuose gerėja gyvenimo sąlygos, prie kurių gražinimo prisideda ir patys gyventojai. Visus susirinkusius palaimino Visagino Šv. apaštalo Pauliaus parapijos vikaras Mioslav Anuškevič, o giesmę sugiedojo mūsų giesmininkai.

Dainų autorius ir atlikėjas Arvydas Vilčinskas ne tik užbūrė visus savo dainomis, bet drauge su gyventojais šoko ir linksminosi. Kita programos dalis – mūsų gyventojų ir darbuotojų padovanotas koncertas ir direktorės Vidos Meškėnienės įteiktos nominacijos už darbštumą, atjautą, kūrybiškumą, aktyvią sportinę veiklą ir globos namų garsinimą. Giminės galėjo aplankyti gyventojų portretų parodą „Mes – Jūsų visuomenės nariai“, dalyvauti meno terapijos užsiėmime bei „Kromelyje“ įsigyti gyventojų pagamintų suvenyrų.

Giminių šventės mozaika