Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

Fotografijose – džiaugsmo akimirkos

2017 balandžio 28

Šiandien mūsų globos namuose atidaryta fotografijos paroda „Džiaugsmo akimirkos“. Minint fotografijos dieną, savo darbus eksponavo ir mūsų gyventojas Eigirdas. Jis mėgsta fotografuoti gamtą, draugus, įdomius objektus, situacijas ar renginius. Eigirdo nuotraukos dvelkia šiluma, džiaugsmu, sukelia geras emocijas.

Kita dalis parodos – mūsų kasdienio gyventojo akimirkos – repeticijos, išvykos, kasdieniai darbai, šventės, mugės, rankdarbių gaminimas, susitikimai su artimaisiais, užfiksuotos užimtumo specialistų. Gyventojai džiaugėsi nuotraukose suradę save, o kiti – sužinoję, kuo užsiima draugai.

Parodą kabinome visi drauge, netradiciškai – ant lininės virvelės, prisegant skalbinių segtukais. Pavadinimus nuotraukoms galvojo ir gyventojai, ir į parodos atidarymą atėję darbuotojai. O koks parodos atidarymas be virpinančių širdį dainų ir gitaros garsų, kuriuos mums dovanojo Aleksandras.

Parodoje kalbėjomės ir apie fotografijos prasmę, techninius sprendimus, istoriją.