Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

„Europrotai 2017“ titulas iškeliavo į Uteną

2017 gegužės 17

Mūsų globos namai kartu su Visagino Europe Direct informacijos centru jau antrą kartą organizavo protų kovų žaidimą „Europrotai“, skirtą Europos dienai paminėti.

Kartu su mūsų „Optimistų“ komanda, varžėsi „Galvočiai“ iš Skemų socialinės globos namų, „Galvočiukai“ – Utenos socialinės globos namų, „Vandens keliautojai“ – Zarasų socialinės globos namų ir  „Strūnos išminčiai“ – Srūnos socialinės globos namų.

Prieš pradedant žaidimą, visos komandos išradingai pristatė save, pasirodymuose pasižymėjo išmone, artistiškumu, originalumu.

Po linksmų pasirodymų, direktoriaus sveikinimo žodžio ir komisijos narių prisistatymo, susikaupėme žaidimui. Jį sudarė 5 turai po 5 klausimus, kurie

skatino komandų narius pasitikrinti žinias apie Europos Sąjungos istoriją, geografiją, gamtą, politiką, sportą. Vienas iš „Sporto“ turo klausimų buvo apie Europos olimpinį vicečempioną visaginietį Jevgenijų Šukliną, kuris buvo ir mūsų renginio komisijos narys. Na, o smagiausias, bet ir sunkiausias buvo muzikinis/garsų turas.

Įtemptas, bet įdomus žaidimas neprailgo, ir štai komisija suskaičiavo rezultatus. Šiais metais garbingiausią „EUROPROTŲ“ nominaciją į namus išsivežė komanda iš Utenos socialinės globos namų „Galvočiukai“. Kitos komandos džiaugėsi diplomais, prizais ir įspūdingais tortus su saldžiu „Europrotų“ logotipu. Olimpinis čempionas ir Visagino savivaldybės tarybos narys Jevgenijus Šuklinas visiems dalyviams pažadėjo irklavimo kanojomis pamokas bei iškylą prie Visagino ežero.

Mes dėkojame visiems „Europrotų“ dalyviams, rėmėjui  – SAROMANIA.LT ir partneriui  – Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biurui, kurio simbolis  – briedis dalino žaidėjams ne tik gerą nuotaiką, bet ir prizus.