Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

Aleksandravėlės bažnyčioje giedojome giesmes

2019 gegužės 24

Gegužės 23 d. vykome į Aleksandravėlės Šv. Pranciškaus Serafiškojo bažnyčią, kur kartu su kitų globos namų gyventojais ir darbuotojais giedojome giesmes.

Skemų socialinės globos namai jau trečius metus iš eilės organizuoja giedojimo susibūrimus „Giesmių pynė – Marijai“ Rokiškio rajono bažnyčiose, kurių tikslas yra suburti socialinės globos namų gyventojus ir darbuotojus į bendrą maldą – giesmių giedojimą, skirtą Švč. Marijos pagarbinimui.
Susibūrimas palaiko gegužinių pamaldų (mojavos) tradiciją, skatina socialinės globos namų gyventojus ir darbuotojus giedoti tradicines religines giesmes, domėtis savo regiono giedojimo tradicijomis.

Šv. Mišias, skirtas Švč. Marijai, aukojo Obelių Šv. Onos bažnyčios kunigas Laimonas Nedveckas.                                                                                                                                                                          
Parsivežėme nuostabius įspūžius ir malonias dovanas. Nuotaika buvo pakylėta, todėl grįždami aplankėme Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo vietą prie Ilgio ežero ir dar drauge sugiedojome giesmę.

Giesmių pynė – Marijai