Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su "Visagino socialinės globos namai" slapukų politika. Daugiau informacijos

Akcija „Kalbantys portretai“

2019 vasario 20

Švęsdami Vasario 16 – ją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, prisijungėme prie Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos „Švęsk linksmai ir išradingai“.

Mūsų akcijos „Kalbantys portretai“ tikslas – išreikšti nuoširdžias, pozityvias mintis apie Lietuvą. Ruošiantis šventei, gyventojai numezgė „trispalves“ pirštines, kepurę, šaliką, kurie simbolizavo globą, saugumą, šilumą/meilę.

Akcijos metu kiekvienas norintis galėjo pasirinkti vieną iš jų , kas taip pat simbolizavo pasirinkimo laisvę. Laikydami senovinio paveikslo rėmą, gyventojai, darbuotojai ir svečiai siuntė linkėjimus Lietuvai, kalbėjo apie ją.

Visas sveikinimo akimirkas filmavo savanoris Maksimas. Filmuką planuojame pasižiūrėti kovo 11 d. – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Tokio pobūdžio akcija yra įdomi, įtraukianti, kūrybiška. Ja siekiame, kad visuomenė labiau sužinotų apie mus ir išgirstų mūsų balsą. 

Akcija: „Kalbantys portretai“